Wokalny zimowy koncert

Data dodania: 15 grudnia 2014 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 5 komentarzy

W niedzielę 14 grudnia 2014 o godz. 17.00 w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbył się Koncert Zimowy. Na scenie wystąpiły wokalistki ze studia wokalnego Vivo prowadzonego przez Ewę Woynarowską.

Zarówno debiutantki, jak i bardziej doświadczone wokalistki zaprezentowały utwory, które przygotowały w tym semestrze pod okiem Ewy Woynarowskiej.

Koncert trwał około 2 godziny a wśród utworów znalazły się także popularne piosenki świąteczne,  kolędy i pastorałki. W koncercie wzięła udział tylko jedna wokalistka z Zaklikowa – Oliwia Urbanek, która już od dwóch lat rozwija swe zdolności wokalne pod okiem Ewy Woynarowskiej.

Następny koncert tych młodych wokalistek przewidziany jest na dzień 25 stycznia 2015 r. również w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli. Wokalistki będą wspierały swoimi występami – jak w roku poprzednim – XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ewa Woynarowska w środowisku zaklikowskim znana jest także z tego, iż jest wnuczką Adama Sapińskiego – patrona Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie.

Organizatorzy koncertu na jego zakończenie przygotowali dla wszystkich uczestników opłatek, w podziękowaniu za piękny występ dzieci otrzymały słodycze a opiekunka grupy wokalnej otrzymała także piękny bukiet kwiatów.

MiastoZaklikow.pl przygotowało fotorelację z koncertu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

1. tedi

Woynarowska wnuczką Sapińskiego z Zaklikowa to ciekawe, nie słyszałem. Pracowita kobieta, pozdrowienia.

2. Inna

Gratulacje dla dzieciaków oraz naszej małej zaklikowianki. Po zdjęciach i po opisie widać, że była to bardzo udana impreza. Dzieciaczki pięknie poubierane. Dobrze, że jeszcze są tacy ludzie jak Pani Ewa, którzy potrafią poświęcić czas nawet tym najmniejszym. Duże brawa! Szkoda tylko, że takie imprezy odbywają się poza granicami naszej pięknej miejscowości, w której utalentowanych dzieci nie brakuje… Z chęcią wybrałabym się na taki koncert

1. Cicha

Pani Woynarowska zasługuje na wielkie uznanie. Niesamowicie utalentowana kobieta. Gratulacje za cierpliwość i wytrwałośc w stworzeniu tak ogromnej grupy wokalnej, z której każdy uczestnik jest bardzo dobrze przygotowany. Grupy od najmłodszych po najstarsze prezentują bardzo wysoki poziom wokalny oraz głęboki wyraz artystyczny. Fajnie, że naszą rodaczkę można oglądać wśród tak wielkich talentów.