Wybory do Rady Organizacji Pozarządowych

Data dodania: 7 października 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

W związku z kończącą się kadencją Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Stalowowolskiego na lata 2013 – 2015, serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu do udziału w wyborach do Rady (kadencja na lata 2015 – 2017).

Spotkanie odbędzie się we wtorek 13 października 2015 r. o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli. Podczas spotkania przedstawione zostanie sprawozdanie z prac ustępującej Rady oraz przeprowadzone zostaną wybory do nowej Rady.

Rada Organizacji Pozarządowych pełni ważną rolę w reprezentacji sektora pozarządowego wobec władz samorządowych i innych partnerów społecznych. Do jej zadań należy m. in. współudział w tworzeniu programów współpracy, wzmacnianie i integrowanie organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu stalowowolskiego.

Przedstawicieli organizacji pozarządowych serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Źródło: www.stalowowolski.pl