Wypadek drogowy na ul. Lubelskiej

Data dodania: 18 kwietnia 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

W dniu 18 kwietnia 2015 r. na ul. Lubelskiej w Zaklikowie doszło do wypadku drogowego. W wyniku zderzenie dwóch pojazdów jedna osoba odniosła obrażenia i została odwieziona karetką pogotowia do szpitala w Stalowej Woli.

Wypadek zaistniał w godzinach południowych. Zderzyły się dwa pojazdy, oba na kraśnickich numer rejestracyjnych. Na miejscu wypadku interweniowała karetka pogotowia ratunkowego, OSP Zaklików, oraz patrol RD z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Z początkowych ustaleń wynika, że pojazd marki Lublin, wykonujący manewr skrętu w lewo, do stacji paliw Orlen przy ul. Lubelskiej, nie ustąpił  pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z naprzeciwka pojazdowi marki Renault. W wyniku zajechania drogi, doszło do poważnego w skutkach zderzenia, gdzie osoba jadąca pojazdem Renault odniosła obrażenia i została odwieziona do szpitala. Oba pojazdy uległy poważnym uszkodzeniom, które uniemożliwiają ich dalszą jazdę

Miejsce wypadku drogowego zabezpieczał zastęp OSP Zaklików. Wskutek wypadku jeden pas drogowy był zablokowany, a pojazdy jadące do centrum Zaklikowa kierowano przez stację paliw.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.