Wypadek drogowy w Łysakowie gm. Zaklików

Data dodania: 26 lutego 2017 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

W niedzielę 26 lutego 2017 r. tuż przed godziną 4.00 w miejscowości Łysaków gm. Zaklików doszło do groźnego wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pięcioro młodych ludzi w wieku około 20 lat jechało samochodem osobowym marki Nissan Almera na tablicach rejestracyjnych powiatu janowskiego z Zaklikowa w kierunku Modliborzyc.

W miejscowości Łysaków kierowca z nieustalonych jeszcze przyczyn utracił panowanie nad pojazdem i uderzył tyłem w przydrożne drzewo. Trzy osoby wyszły z pojazdu o własnych siłach. Dwie osoby siedzące na tylnym siedzeniu zostało zakleszczonych.

Na miejscu jako pierwsi podjęli interwencję ratownicy z punktu medycznego w Zaklikowie oraz strażacy z OSP w Zaklikowie. W akcji ratowniczej brali także udział strażacy z KPPSP w Stalowej Woli i strażacy z OSP w Zdziechowicach.

Czterech uczestników najbardziej poszkodowanych w wypadku zostało przewiezionych do szpitala w Stalowej Woli. Kierowca pojazdu był trzeźwy.

Postępowanie w sprawie tego wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.

Zdjęcia OSP Zaklików