Wystawa prac malarskich Marleny Kucharskiej

Data dodania: 11 kwietnia 2016 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Do 8 maja br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Zaklikowie można oglądać wystawę prac malarskich Magdaleny Kucharskiej „Diverse Art”.

Artystka od urodzenia mieszka w Zaklikowie, gdzie ukończyła Szkołę Podstawową i Gimnazjum im. Adama Sapińskiego. Następnie ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie.

Już w szkole podstawowej wykazywała duże zainteresowanie malarstwem. Uczestniczyła w licznych konkursach plastycznych, a w późniejszych latach brała również udział w różnego rodzaju plenerach: – plener malarski w Poroninie – plener rzeźbiarski Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej.

Kończąc Liceum Plastyczne uzyskała tytuł zawodowy Plastyk o specjalizacji Snycerstwo. Jej prace prezentowane były rok temu w Gminnym Ośrodku Kultury w Zaklikowie podczas obchodzonej rocznicy 450-lecia Zaklikowa.

Szczegóły na stronie gokzaklikow.pl

plakat_marlena marlena_kucharska_zyciorys