Z muzyką im do twarzy

Data dodania: 10 marca 2016 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Z muzyką im do twarzy. Pod takim hasłem odbędzie się występ zaklikowskich talentów muzycznych.

Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie zaprasza w dniu 13 marca 2016 r. (niedziela) na paradę talentów muzycznych, które wystąpią na scenie GOK w Zaklikowie. Impreza muzyczna rozpocznie się o godz. 15.30.

Parada talentów będzie poprzedzona spotkaniem w dniu 12 marca 2016 r. (sobota) przedstawicieli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. I.J. Paderewskiego w Stalowej Woli z wszystkimi chętnymi, którzy będą chcieli zaprezentować się w grze na instrumentach muzycznych. Warsztaty te poprowadzi m.in. mgr Magdalena Pamuła z Sekcji fortepianu PSM I i II Stopnia w Stalowej Woli.

W niedzielę nastąpi również rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród zwycięzcom konkursu fotograficznego „Gmina Zaklików w obiektywie – Zima”.

11muzyka