Zabawa dorosłych dzieci

Data dodania: 4 maja 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Trwające trzy dni imprezy majówkowe przygotowane zostały przez Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie.

W dniu 3 maja 2015 r. na stadionie sportowym rozegrany został mecz piłkarski pomiędzy bardzo dojrzałymi już piłkarzami – LKS Sanna Zaklików oraz Czarni Lipa.

Pomimo, iż stawką w meczu były wyłącznie oklaski publiczności górę wzięła chęć rywalizacji sportowej. Momentami gra była ostra i doszło do kilku kontuzji. Drużyna Czarni Lipa szybko uzyskała przewagę i tak było do końca meczu, a ostateczny wynik to 6:3 dla Czarnych z Lipy. Nie pomogły również zaimprowizowane dla lepszej zabawy rzuty karne.

W przerwie meczu Burmistrz Zaklikowa uhonorował zwycięzców zawodów w wędkarstwie spiningowym. Wystąpił także dziecięcy zespół Sanna Cheerleaders.

Organizator przygotował dla wszystkich kiełbaski z grilla.

W tym samym czasie dobiegały końca trzydniowe imprezy zorganizowane w Stalowej Woli z okazji 70-lecia praw miejskich Stalowej Woli, oraz 325-lecia lokacji Rozwadowa.

Na uroczyste obchody Dni Stalowej Woli władze samorządowe wyłożyły znaczne środki z budżetu, dlatego wszyscy bawili się znakomicie w wesołym miasteczku z prawdziwego zdarzenia.

MiastoZaklikow.pl przygotowało fotorelację.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14