Zaczarowany Zaklików w pigułce

Data dodania: 23 grudnia 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 7 komentarzy

W  dniu 27 grudnia 2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Zaklikowie wystąpi przed publicznością Chór Gloria.

Występ Chóru Gloria będzie okazją do promocji płyty pt.„Zaczarowany Zaklików”. Płyta została nagrana w listopadzie 2015 r. w scenerii i akustyce Kościoła w Zaklikowie. Nagrania dokonała firma fonograficzna z Lublina.

Na płycie znajduje się 18 utworów w wykonaniu Chóru Gloria z Zaklikowa.

Początek spotkania zaplanowano (niedziela) na godz. 18.00.

1

 1. Łagodna Herta

  Szkoda, ze najwiecej do powiedzenia maja Ci, ktorzy nic nie robia. Czyzby zazdrosc???
  Znam osobiscie kazda z osob, ktore spiewaja w zaklikowskim chorze. Niektore z pan uczyly mnie w szkole. Szanuje Tych ludzi za to, ze im sie chce tworczo pracowac, a nie strzepic jezyki po proznicy, czy tez zionac jadem. Do oni
  Zachecam do zgloszenia sie na probe choru. Byc moze po przesluchaniu kierownik Was przyjmie do zespolu, czego szczerze zycze i noworocznie pozdrawiam.

  Reply
 2. oni

  Kochany Konradzie czy kochana- nie wiesz o wszystkim to się nie wypowiadaj tak. Właśnie nikt na mnie uwagi nie zwraca to się zapisze na chór. Ma się diabła za skórą, paja nienawiścią do ludzi, plotukje na innych- z chóru wychodzą same ploty. Jest tam parę takich osób – na pokaz. Z jedną miałem doczynienia. Ale cóż, lepiej się widzi inne osoby, siebie nie. A co do motta-śpiewać można nie tylko w chórze 😉

  Reply
 3. Konrad

  Wychodzą kompleksy ? Nic w życiu nie wyszło, Bozia poskąpiła talentów, nikt nie zwraca na mnie uwagi, więc dowalę tym którzy mają jakąś pasję i sukcesy. Szkoda mi was. Motto Goethego z płyty: „Źli ludzie, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają” najlepiej charakteryzuje osoby takie jak wy. Może jakiś psycholog by się przydał ? A na zimową chandrę i depresję proponuję wieczorem posłuchać muzyki z płyty chóru Gloria. Muzyka naprawdę łagodzi obyczaje.
  P.S. Nie jestem chórzystą ani osobą rodzinnie z nimi związaną, jednakże obserwuję od wielu lat nasz chór i cieszę się z ich sukcesów bo są to także nasze sukcesy .

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code