Zaginął 16-latek

Data dodania: 10 czerwca 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Szymona Mikołajczyka, 16-letniego mieszkańca Alfredówki, w gminie Nowa Dęba.

Nieletni wyszedł z domu 8 czerwca 2015 roku o godzinie 7.15, miał udać się do szkoły w Nowej Dębie i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost 176 cm, waga około 60 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, oczy brązowe, twarz owalna. W chwili zaginięcia  ubrany był w niebieską koszulkę, brązowe spodnie z parcianym paskiem na klamrę, w białe buty sportowe. 16-latek posiadał ze sobą  torbę w kolorze zielonym, w której były książki i zeszyty szkolne.

Ostatni raz widziany był wraz z rowerem 8 czerwca br. około godziny 9, przed budynkiem Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu przy ul. Kopernika 1.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, tel. (15) 851 34 16, (15) 851 33 10 lub tel. alarmowy Policji 997.

ss1601554288

Źródło: KWP