Zaginął 3-letni Fabian

Data dodania: 24 listopada 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu prowadzi działania mające na celu odnalezienie 3-letniego Fabiana.

Dziecko zostało uprowadzone spod klatki schodowej przy wyjściu z bloku. Każdy, kto widział zaginionego chłopca lub ma informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Child Alert jest systemem alarmowym, który w momencie uprowadzenia dziecka uruchamia zorganizowaną i natychmiastową akcję poszukiwawczą. System angażuje w poszukiwanie zaginionych dzieci wszelkie dostępne kanały informacyjne, a wiadomość o zaginionym dziecku jest natychmiastowo rozpowszechniana.

Wizerunek dziecka jest publikowany m.in. za pośrednictwem stacji telewizyjnych, radiowych, internetu. Tablice informacyjne znajdują się w miejscach publicznych m.in. na dworcach, lotniskach.

System alarmowy Child Alert działa w 11 krajach Unii Europejskiej.

Źródło: KPP Stalowa Wola