Zaginał 85-latek z Jastkowic

Data dodania: 31 stycznia 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Stalowowolscy policjanci, strażacy ochotnicy, leśnicy oraz miejscowa ludność poszukują zaginionego 85-letniego Edwarda Krakowskiego, mieszkańca Jastkowic.

Mężczyzna wyszedł z domu wczoraj po południu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które posiadają informacje o zaginionym proszone są o kontakt ze stalowowolską Policją – telefon 997.

Dzisiaj około godz. 11 stalowowolska Policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 85-letniego Edwarda Krakowskiego. Z relacji członków rodziny wynikało, że mężczyzna wczoraj około godz. 13 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci natychmiast przystąpili do poszukiwań.

Rysopis zaginionego:
Wzrost 165 cm, waga około 75 kg, włosy siwe, średniej długości, cechą charakterystyczną jest brak lewej dłoni od nadgarstka.

Ubiór:
Mężczyzna ubrany był w czarny sweter, szarą marynarkę, spodnie moro i gumofilce.

Informacje:

Wszystkie osoby mające wiedzę co do miejsca przebywania zaginionego proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli, ul. Popiełuszki 24, tel. (15) 877 33 10  lub 997.
Zaginionego poszukuje ponad 20 policjantów, kilkunastu strażaków ochotników, leśnicy oraz miejscowa ludność. W akcji bierze również udział przewodnik z psem tropiącym.

Źródło: KPP