Zaginęła 52-letnia kobieta

Data dodania: 17 lipca 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 1 komentarz

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli poszukują zaginionej Małgorzaty Kalisz, 52-letniej mieszkanki Stalowej Woli. Zaginiona 14 lipca 2015 roku wyszła z domu około godz. 10 i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Informacja o zaginięciu 52-letniej mieszkanki Stalowej Woli dotarła do stalowowolskich policjantów w środę po południu. Funkcjonariusze ustalili rysopis i ubiór zaginionej kobiety i przystąpili do poszukiwań. Do chwili obecnej Małgorzaty Kalisz nie odnaleziono.
Rysopis:  Wzrost około 167 cm, średnia budowa ciała, włosy jasne, krótkie, oczy niebieskie, uszy małe przylegające, twarz okrągła, blizna na prawym przedramieniu za nadgarstkiem długości około 5 cm. Zaginiona ubrana była w krótkie niebieskie jeansowe spodenki do kolan, buty białe sportowe „Nike”, brązową koszulkę z krótkim rękawem. Zaginiona miała przy sobie plecak w kolorze kremowym, a wychodząc z domu zabrała psa rasy bokser na parcianej smyczy koloru zielonego.

Informacje: Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Stalowej Woli, tel. (15) 877 33 10, (15) 877 33 23 lub telefon alarmowy 997.

Źródło: KPP

ss1160490367

1. ktoś

Już została odnaleziona w jednym z mieszkań przy ul. Siedlanowskiego w którym to przebywała wraz z przyjacielem.