Zaginęły dwie nastolatki

Data dodania: 25 lutego 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzi poszukiwania za zaginionymi Natalią Fil, 15-letnią mieszkanką Jasła i Katarzyną Guroś, 17-letnią mieszkanką Raszowej w województwie opolskim. 
Zaginione 21 lutego 2015 r. około godz. 13.30 wyszły z miejsca zamieszkania Natalii Fil udając się na dworzec PKS, gdzieKatarzyna Guroś miała wsiąść do autobusu i wrócić do swojej miejscowości. Do chwili obecnej nie wróciły do swoich domów, jak też nie nawiązały kontaktu z rodzinami.
Rysopisy:
Natalia Fil ubrana była w czarnego buty marki NIKE ze znaczkiem firmowym koloru różowego, zielone spodnie jeansowe, kurtka koloru szarego z kapturem.
Katarzyna Guroś ubrana była w buty koloru czarnego z białą podeszwą marki Reebok, szare spodnie dresowe ze ściągaczem przy kostkach, czarną kurtkę z białymi kropkami bez kaptura, miała przy sobie plecak.
Osoby, które widziały zaginione lub posiadają informację o miejscu ich pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle tel. (13) 44 38 310 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 997.

Źródło: KWP

12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code