Zaklikowska majówka 2016

Data dodania: 21 kwietnia 2016 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Tradycyjnie majowy weekend spędzamy w plenerze na spacerach, wyjazdach i przy grillu. Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie również przygotował na ten czas szereg ofert kulturalnych.

W dniu 30 kwietnia (sobota) zostaną rozegrane turnieje szachowe.

W dniu 1 maja  o godz. 19.00 odbędzie się zapowiadany wcześniej koncert Catselt z Finlandii z piosenkami własnego autorstwa.

W dniu 2 maja odbędą się zawody wędkarskie, wiosenne wietrzenie szaf a na dzieci i młodzież będą czekały również inne atrakcje.

W dniu 3 maja o godz. 11.00 w zaklikowskim kościele odprawiona zostanie msza św. której będzie przewodniczył specjalnie zaproszony gość ks. Infułat Jan Pęzioł, po  czym nastąpi uroczyste złożenie kwiatów przed pomnikiem J. Piłsudskiego.

1050 Rocznica Chrztu Polski będzie również okazją do spotkania ks. Infułata Jana Pęzioł z mieszkańcami naszej gminy i rozmów na temat polskiego patriotyzmu na ziemiach zaklikowskich. Z tej okazji GOK przygotował również odpowiednią oprawę artystyczną.

Szczegóły dostępne są na stronie gokzaklikow.pl