Zaklikowski Kameleon tańczył dla WOŚP

Data dodania: 12 stycznia 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 4 komentarze

Zespół taneczny Kameleon z Gminnego Ośrodka Kultury Zaklikowie tańczył w niedzielę w rytm Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Potoku Wielkim. W ten sposób Zaklików przyłączył się do 23 finału WOŚP.

Zespół został powitany i przyjęty bardzo ciepło. Gospodarze imprezy widząc tak liczną grupę zaklikowskich tancerzy, zaczęli snuć plany powiększenia swojej sali widowiskowej.

Na scenie zaprezentowały się wszystkie grupy taneczne Kameleona. Każdy występ był nagradzany głośnymi brawami przez licznie zgromadzoną widownię, która nie mieściła się wewnątrz sali widowiskowej.

Zaklikowskie dzieci i młodzież swoimi występami i kolorowymi strojami uświetniły znacząco zorganizowany w Potoku Wielkim 23 finał WOŚP.

A oto fotorelacja przygotowana przez MiastoZaklikow.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

1. gosc1

chyba chodzi o to ze kazda grupa w tym zespole ma swoja technike taneczna… na to tez przydaloby sie patrzec . Takie moje osobiste zadanie…

2. Lyla

Nie moja gmina to może i nie powinnam się wtrącać, ale jestem na bieżąco bo moje dziecko już któryś rok z kolei tańczy w tym zespole i układy co rok się powtarzają. Heh! Nowa muzyka nie zmienia układu. Dobrze, że ma możliwość małego rozwoju, ale troche zaczyna być to nudne. A najmłodszą grupę sądzę, że stać na więcej:)

3. Inna

Niektórzy w tym zespole uczestniczą już bardzo długo, gratulacje dla dzieci za wytrwałość:) Chociaz z tego co widać, albo dzieci niedopisały na występie albo niektóre grupy się zmniejszają… A dzieciaki z flagami to też z tego zespołu? Co to za grupa?