Zaprezentuj swoje zdolności artystyczne, wokalne lub muzyczne

Data dodania: 19 maja 2016 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie przedstawił projekt mających się odbyć na terenie Gminy Zaklików imprez kulturalnych i rozrywkowych w okresie letnim.

Przy tej okazji GOK Zaklików zaprasza wszystkich solistów i zespoły artystyczne działające na terenie naszej gminy (wokaliści, zespoły muzyczne, taneczne itp.) do współpracy i wzięcia udziału w mających się odbyć letnich imprezach.

Początek tych imprez przypada na miesiąc czerwiec a do tego czasu zainteresowani w ramach współpracy z GOK będą doskonalić swój warsztat oraz opracowywać repertuar i harmonogram występów. Przewidywane imprezy to:

Jagodowy Festyn Rodzinny w Lipie – w dniu 19 czerwca 2016 r.

Piknik Rodzinny w Zdziechowicach – w dniu 10 lipca 2016 r.

Dni Zaklikowa – w dniach 23-24 lipca 2016 r.

Spotkania z Kulturą – w dniach 13-15 sierpnia 2016 r.

Zgłoszenia można dokonać na adres gokzak@wp.pl lub pod numerem telefonu 15 8738 402