Zaproszenie do Zaklikowa i Lipy

Data dodania: 1 marca 2016 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

W dniu 5 marca 2016 r. (sobota) Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie oraz Burmistrz Zaklikowa zapraszają na koncert z okazji Dnia Kobiet.

Impreza rozpocznie się o godz. 18.00 w sali widowiskowej GOK w Zaklikowie. W programie wystąpi m.in. Katarzyna Gubała, Grażyna Sapalska, Dorota Grzyb, Grzegorz Ciupak, a także Majewski Band oraz grupa taneczna NowaSan. Widzowie będą mogli obejrzeć program kabaretowy „Nadzieja” w wykonaniu pań z Klubu Seniora działającego przy GOK w Zaklikowie.

Natomiast w dniu 6 marca (niedziela) Lipska Fundacja Kobiet „Tilia” oraz GOK w Zaklikowie zapraszają do Lipy na II Wielkanocne Spotkania. Impreza rozpocznie się o godz. 15.30 w Budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipie. W programie przewidziano warsztaty zdobienia jaj, kiermasz ozdób wielkanocnych a także II konkurs na „Babkę Wielkanocną”. Organizatorzy przewidują nagrody.

Informacje o koncercie można znaleźć TUTAJ a o Lipskiej Fundacji Kobiet „Tilia” TUTAJ.