Zaproszenie na Dni Zaklikowa 2015

Data dodania: 27 lipca 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Oficjalne otwarcie uroczystych obchodów z okazji Dni Zaklikowa 2015 odbędzie się w dniu 1 sierpnia 2015 r. i będzie mieć miejsce na stadionie LKS Sanna o godz. 15.00.

Jednak już od dnia 29 lipca 2015 będą miały miejsce wydarzenia kulturalne związane z obchodami Dni Zaklikowa, a więc obchody i imprezy towarzyszące  będą trwały w sumie 5 dni.

I tak, w dniu 29 lipca na zaklikowskim rynku i nad zalewem od godz. 15.00 będzie można zobaczyć zaklikowskich artystów w sesjach plenerowych w Zaklikowskim Spotkaniu Plastycznym. Tematem prac plastycznych będą pejzaże oraz portrety

W dniu 30 lipca o godz. 19.00 w Gminnym Ośrodku Kultury zobaczymy premierę programu Gdy Zaklika się obudzi  Zaklikowskiego kabaretu „Specyficzny klimat”,  i będzie to około godzinne przedstawienie.

W dniu 31 lipca o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się Zjazd Rodzin Zaklikowskich. Spotkanie będzie otwarte dla wszystkich.

W dniu 1 sierpnia (sobota) o godz. 15.00 na stadionie LKS Sanna będzie miało miejsce oficjalne otwarcie imprezy, po czym nastąpi Gala piosenek o Zaklikowie.

Następnie o godz. 15.45 usłyszymy występy miejscowych artystów takich jak Kasia i Małgosia Daniel, Anika Pankowska, Oliwia Urbanek, Rafał Wieprzek oraz zespół DDTom i zespół taneczny Kameleon.

O godz. 17.00 na scenie zawita Biesiada muzyczna z zespołem FRAGLESI. Na scenie pojawią się także Talenty polskiej sceny muzycznej; o godz. 19.00 – ERNI, 19.30 – Gosia Kotwica, 20.00 – Aleksandra Nizio. O godz. 21.00 zawita zespół ALERGEN, następnie o godz. 22.30 Koncert zespołu 4EVER.

W dniu 2 sierpnia (niedziela) o godz. 15.00 na scenie zagości Orkiestra Dęta OSP Zdziechowice. O godz. 15.30 usłyszymy ponownie występy miejscowych artystów takich jak Rafał Wieprzek, Oliwia Urbanek, Grażyna i Zbigniew Sapalscy, Sanna Cheerleaders oraz zespół taneczny Kameleon.

O godz. 17.30 imprezę przejmie zespół CACI VORBA, a o godz. 19.00 obejrzymy Tarnopol dla Zaklikowa – występ zespołów wokalno-tanecznych ZBRUCZ i PROMIN z Ukrainy.

Na zakończenie tegorocznych Dni Zaklikowa zagra dla nas o godz. 21.30 zespół TRUBADURZY.

Niemałą atrakcją będzie także wesołe miasteczko, czyli Happy Park – Max Jung, Vaclav Jung ze Słowacji.

Na uroczyste obchody zaprasza Burmistrz Zaklikowa oraz Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie.

Program Dni Zaklikowa