Zaproszenie na Dni Zaklikowa 2016

Data dodania: 20 lipca 2016 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Oficjalne otwarcie Dni Zaklikowa 2016 odbędzie się w sobotę 23 lipca 2016 r. o godz. 17.00 na stadionie LKS Sanna.

Impreza z okazji Dni Zaklikowa będzie trwać przez dwa dni weekendowe tj. 23 i 24 lipca. Po uroczystym otwarciu obchodów odbędą się konkursy i zabawy dla dzieci i młodzieży prowadzone przez animatorów Party Chart. O godz. 18.00 na scenie będzie można obejrzeć recital Andrzeja Dolińskiego ,,Gdzie się podziały tamte prywatki”.

Wystąpią także Talenty polskiej sceny muzycznej; o godz. 19.00 – koncert zespołu TEX, o godz. 20.15 – koncert zespołu MARVEL, następnie o godz. 21.30 – koncert zespołu LILI, a na zakończenie sobotniego dnia o godz. 22.30 – koncert zespołu MeGustar.

W dniu 24 lipca (niedziela) o godz. 10.00 na sali widowiskowej GOK w Zaklikowie rozegrany zostanie Turniej Szachowy o Zaklikowską Basztę.

O godz. 15.00 na stadionie LKS będzie można obejrzeć występy miejscowych artystów tj. Oliwię Urbanek, Kingę Chmiel, Gabrielę Oszust, Anetę Kalinowską, Amelię Siembida oraz zespoły taneczne Kameleon, Sanna Cheerleaders, NovaSan a także Orkiestrę Dętą OSP Zdziechowice. Zaprezentują się Laureaci VI Międzywojewódzkiego Festiwalu Piosenki Angielskiej a także zespół muzyczny MAJEWSKI BAND, oraz zespół GREEN AVENUE.

Na zakończenie tegorocznych Dni Zaklikowa o godz. 21.30 zagra Gwiazda Wieczoru zespół ŁZY.

Zainteresowani będą mogli obejrzeć prezentację Kół Łowieckich ,,DZIK” i ,,TUR”, pokaz umiejętności strażackich w wykonaniu OSP Zaklików a specjalną atrakcją wieczoru o godz. 23.00 będzie pokaz sztucznych ogni.

Dodatkowe atrakcje to strefa animacyjna dla dzieci Party Chart, oraz wesołe miasteczko Bastion z Gorlic. Wystawa Sztuki Regionalnej z Zakopanego (karoce, bryczki, kowalstwo, malarstwo) i wystawa prac malarskich Izabeli Pataraniak.

Na uroczyste obchody zaprasza Burmistrz Zaklikowa oraz Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie.

1120zaklikow