Zaproszenie na Piknik Malinowy w Zdziechowicach

Data dodania: 1 lipca 2016 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

W dniu 10 lipca 2016 r. w Zdziechowicach zwolennicy imprez plenerowych z terenu Gminy Zaklików i okolicznych miejscowości będą mogli się bawić na Malinowym Pikniku Rodzinnym.

Jest to kolejna impreza wpisana w harmonogram imprez kulturalnych, których organizatorem jest Urząd Miejski w Zaklikowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie.

W tej niedzielnej dacie z zaplanowaną imprezą plenerową zbiega się także uroczystość kościelna. O godz. 14.00 przed pomnikiem upamiętniającym erygowanie parafii w Zdziechowicach zostanie odprawiona msza święta polowa w intencji mieszkańców Zdziechowic a także złożone zostaną wieńce i kwiaty.

Początek zabawy na stadionie sportowym w Zdziechowicach zaplanowano na godzinę 15.30. Na scenie wystąpi zespół dziecięcy Randevu, Oliwia Urbanek, Orkiestra Dęta OSP Zdziechowice, zespoły taneczne działające przy GOK w Zaklikowie – Kameleon, Sanna Cheerleaders, NovaSan oraz Kapela z Koła Gospodyń Wiejskich z sąsiedniego Węglina.

Zostaną również rozegrane konkursy dla dzieci i dorosłych w tym konkurs na Specjał Malinowy.

Po godzinie 19.00 na scenie wystąpi gwiazda wieczoru zespół counrty z Torunia „Drink Bar”.

W ramach imprezy organizatorzy zadbali o szereg atrakcji dla dzieci. Swoją działalność i swoje osiągnięcia zaprezentują również zaklikowskie Koła Łowieckie „Tur” i „Dzik” a także stoisko pszczelarskie z sąsiedniej Gminy Trzydnik Duży.

Aby móc prezentować na scenie swoje umiejętności i bawić publiczność, Dyrektor GOK w Zaklikowie przypomina, iż do dnia 05.07.2016 r. trwają zapisy na wakacyjne warsztaty wokalne, plastyczne i teatralne.

111malinowy