Zaproszenie na Święto Kobiet

Data dodania: 4 marca 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 2 komentarze

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zaklikowie z okazji Dnia Kobiet zaprasza wszystkich chętnych do udziału w uroczystej oprawie dnia.

Rozpoczęcie uroczystości zaplanowane jest w dniu 8 marca 2015 r. o godz. 17.00. w sali widowiskowej GOK w Zaklikowie.

Na scenie wystąpi chór męski „Wrzos” z Zaklikowa, oraz członkowie Klubu Seniora działającego przy GOK.

Chór męski „Wrzos” składa się z kilku zaklikowskich mężczyzn, miłośników śpiewu, który od kilku już lat z powodzeniem  uświetnia imprezy. Natomiast członkowie Klubu Seniora utworzyli zespół pod nazwą „Nadzieja”, który wystąpi z nowym programem w stylu kabaretowym.

Przed publicznością wystąpią także dwie grupy młodzieżowego zespołu tanecznego „Kameleon” działającego przy GOK w Zaklikowie.

Zaplanowane są także inne okolicznościowe akcenty.

1. przedszkolanka

a nie mozna byłoby zaprosic z tej okazji prawdziewgo kabaretu ? wystarczy ze widze te panie na ulicy i w sklepie ileż można…