Zdzisław Wójcik Burmistrzem Zaklikowa

Data dodania: 30 listopada 2014 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 46 komentarzy

Znane są, choć jeszcze nieoficjalne wyniki wyborów Burmistrza Zaklikowa. W drugiej turze wyborów wybieraliśmy spomiędzy dwóch kandydatów – Zdzisława Wójcik oraz Mariusza Sołtys.

 Po zakończeniu wyborów i przeliczeniu głosów ustalono, że zwyciężył Zdzisław Wójcik stosunkiem głosów 60% do 40%.

Burmistrzem Zaklikowa na następną II kadencję został Zdzisław Wójcik.

Są to wstępne wyniki, dlatego brak jest danych dotyczących wyników głosowań w poszczególnych lokalach wyborczych oraz frekwencji wyborczej.

Redakcja MiastoZaklikow.pl gratuluje Panu Zdzisławowi Wójcik wysokiej wygranej i życzy owocnej pracy na rzecz Miasta i Gminy Zaklików. 

 1. Wojtek

  Najbardziej to chyba spacery Pana Burmistrza do swojego sklepu się powinny skończyć, bo tylko w środę można go było spotkać w Urzędzie a poza tym to cieniutko. Albo burmistrzowanie albo działalność gospodarcza. Tak wiem sklep jest własnością żony tylko co z tego.

  Reply
 2. zak

  Tak, samych swoich. a w ogóle te spacery z gminy powinny się skończyć w czasie pracy, mało zarabiają bo więcej przechodzą

  Reply
 3. India

  Niestety zwyciężył czlowiek, który jedyne co potrafi to obsadzać samych swoich na stanowiskach w UG a także traktować swoich interesantów w sposób grubiański. Panie Wójciku zero tolerancji i kultury osobistej w codziennych kontaktach z ludźmi.

  Reply
  1. obserwator

   Co żal d… ściska? Po poziomie komentarza i oszczerstwach od razu widać wysoki poziom kulury osobistej.

   Reply
  2. jojo

   I znów się zaczyna.INDIA napisz konkretnie jakich to Wójcik „swoich ludzi’ przyjął do UG do pracy/nie widzę aby zatrudnienie znacząco wzrosło/,i w jaki grubiański sposób przyjmuje swoich interesantów,w czym się przejawia ten jego brak kultury i tolerancji.To według ciebie co on ma robić żebyś była zadowolona,płaszczyć się,kłaniać ci się w pas , uśmiechać się od ucha do ucha.A może ty za wrażliwa jesteś.Żenada

   Reply
 4. jojo

  Gratulacje dla pana Wójcika,za wygrane wybory.Myślę,ze starczy mu sił i determinacji,aby w kolejnej kadencji zrobić jeszcze więcej dla Zaklikowa i Gminy.Dodam też,że jego wyborcy zrobili bardzo dobrą robotę dla pana Sołtysa/gdyby chłop wygrał,to stanąłby przed dylematem który stołek wybrać, obstawiam,że byłoby to Starostwo ponieważ argumentów na plus dużo więcej,ale wówczas strasznie straciłby w oczach swoich zagorzałych wyborców,a tak ma szansę za cztery lata na stołek Burmistrza.Poczekamy i zobaczymy jak z ramienia powiatu będzie wspierał nasze miasto i gminę.Zobaczymy też, jak ludzie w radzie miasta,będą się zachowywać,czy będą współpracować,czy też tylko przeszkadzać i snuć intrygi,ale najbardziej martwi mnie to że w naszym środowisku jest tak dużo ludzi,złośliwych,wrednych z dużą ilością jadu,którzy dla swoich własnych interesów są gotowi zniszczyć człowieka,który kosztem własnego życia i rodziny stara się coś zrobić dla lokalnej społeczności

  Reply
 5. Viki

  Dobrze, że Pan Wójcik nie jest mściwym człowiekiem bo parę osób po tej kampanii wyborczej powinno polecieć ze stołków na zbity … (ą) twarz.

  Reply
  1. Zbyszek

   mściwość to najgorsze rozwiązanie ..
   Mam nadzieję że te osoby o których tu mowa i jeszcze inne pojdą po rozum do glowy i spojrzą obiektywnie na osobę i dokonania burmistrza ..

   Reply
  2. gość

   myślę że jeśli niektóre osoby stracą stanowiska to nie będzie zemstą, ale działaniem dla dobra instytucji którymi kierują. jak ktoś się nie nadaje do pełnienia pewnych funkcji to po prostu powinien zostać zastąpiony kims bardziej kompetentnym.

   Reply
 6. A.M.

  nie jestem już mieszkanką Zaklikowa, ale często przyjeżdżam, i nie da się nie zauważyć jak Zaklików przez ostatnie cztery lata zmienił się na PLUS, dlatego za taki właśnie wynik trzymałam kciuki.
  Gratuluję mieszkańcom dobrego wyboru 🙂

  Reply
  1. zenek

   No mnie też się podoba jak jadę przez Zaklików, płyta na rynku, droga i chodnik wraz ze ścieżkami rowerowymi i nowoczesny CPN Orlen.

   Reply
   1. Pawlok

    tY nawet widzę nie wiesz komu zawdzięczasz to wszystko, nie dostrzegasz w tym nutki ironi, przecież twój guru w tych sprawach nawet palcem nie kiwnął. do książek a nie na forum pisać.

    Reply
   2. Ania

    Płytę zrobił Polański,drogę z chodnikami Rejon Dróg bo to droga powiatowa i Gminie nic do tego a CPN nie wiem kto robi .

    Reply
    1. jojo

     Nie powiatowa tylko wojewódzka,stację paliw stawia koncern Orlenu/bystrością nie grzeszysz/,a płyta na rynku ,a co to za rewelacja i inwestycja,słyszałem,że kiedyś jakaś starsza osoba złamała sobie nogę bo się poślizgnęła,to raczej zagrożenie dla starszych osób

     Reply
    2. zenek

     No to co takiego pięknego dostrzegacie przejeżdżając przez ten zaklików skoro płyta nie, chodnik nie,
     jOJO naświetlaj.

     Reply
     1. jojo

      zENEK co ty znowu knujesz skąd wiesz że więcej,może podejrzewasz,że tą kostką Wójcik wyłożył sobie podwórko He,He.Widać,ze ty jakiś przyjezdny burak jesteś,popytaj ludzi sąsiadów dookoła,turystów,którzy przyjeżdżają do Zaklikowa co w nim jest pięknego,to ci powiedzą,choć myślę,że i tak nie zrozumiesz:)

     2. zenek

      Burak, jak to fani brzmi w twoich ustach jojo, no tak ty teraz miastowy, ha ha napisz lepiej co tam u was w kinie grają, albo do jakiego klubu po 22 mogę wpaść.

     3. zenek

      Wpadnę na popołudnie zaklikowa, bo ta nazwa „dni zaklikowa” to zbyt szumnie brzmi, tylko punku nie wylaczaj.

     4. jojo

      ty chyba pałę miałeś z polskiego w szkole bo nawet logicznie zdania nie umiesz napisać,coraz bardziej się pogrążasz

     5. zenek

      Cóż, takich miałem nauczycieli. Ciebie jojo też do końca nie nauczyli, po przecinku stawiamy spacji. Lecz wracając do meritum sprawy jak nie rynek i chodniki to ciebie osobiście urzeka jak przejeżdżasz przez zaklikow?

     6. jojo

      zENEK , po przecinku stawia się spację, a nie spacji/naucz się odmianów i końcuwków/,ja nie mówię o odstępach i interpunkcji,tylko o logicznym formułowaniu zdań,nie zganiaj na nauczycieli,rynek owszem ma swój urok,ale chodniki,bardziej położenie /las,woda,cisza dookoła,itp/,a to,że w miasteczku jest coraz więcej wyremontowanych ulic ,budynków,nowych obiektów sportowych to zasługa miejscowej władzy,a nie uroku

 7. cykuta

  A jednak mądrość w głosowaniu zwyciężyła! Gratulacje dla Burmistrza i powodzenia na kolejne 4 lata.

  Reply
 8. Zbyszek

  Dobrze się stalo że zwyciężyl sprawdzony człowiek i dobry gospodarz .
  Wyborcy także staneli na wysokości zadania i okazali swoją dojrzalość wybierając osobę pana Wójcika 🙂
  Brawo brawo brawo !!!
  Panie Zdzislawie życzę wytrwalości i dalszych sukcesów w pracy dla dobra naszego miasta i gminy !!!

  Reply
  1. Wojtek

   Do Zbyszka
   Gościu przestań kleić wazelinę. Pochodzisz z małej pipiduwy, a popierasz człowieka, który dla takich właśnie miejscowości nic nie zrobił. Jesteś żałosny.

   Reply
   1. miki

    A powiedź śmieszny człowieczku co ty byś chciał,żeby Burmistrz w tej małej pipiduwie zrobił,żebyś był zadowolony.

    Reply
   2. johnny

    „Wojtek” uważaj internetowy napinaczu żebyś się nie zachłysną swoją pianą z gęby. Pogódź się z porażką twojego guru – może za 4 lata.

    Reply
   3. Zbyszek

    Facet ciebie nawet żalosnym nazwać nie warto , tryska z ciebie jad zmieszany z żółcią 😉
    Popieram kogo chcę a Wójcik jest trafionym wyborem i zawsze będę to powtarzał 😉

    Reply
 9. eh.

  Jejku, jednak rozsądek i zdrowe myślenie zwyciężyło. Cieszę się, mimo, że na co dzień nie ma mnie na miejscu. Gratuluję i życzę dalszej siły do walki z malkontentami i nieświadomymi 😉 Brawo! Wyśmienita robota!

  Reply
 10. WTF

  kusikk twoja racja, pomimo że p. Wójcik miał praktycznie całą tą pseudoelitę i pseudointeligentów przeciwko sobie to i tak głosami mądrych ludzi zdecydowanie wygrał te wybory. Cieszę się, że wybory wygrał mój kandydat tak jak i 60% innych mądrych ludzi. Reszta została sierotami bo ich kandydat ich opuścił.

  Reply
 11. kusikkk

  prawda jest taka że cała „elita” zaklikowska to jedna wielka banda idiotów, chyba kazdy wie kto się kryje za słowem „elita”

  Reply
  1. jojo

   A co to za „elita” czym się te osoby wyróżniają na tle lokalnej społeczności,oświeć mnie bo nie wiem,może tym ,że mają wyższe wykształcenie,żaden to argument wszak takich ludzi w naszym społeczeństwie coraz więcej:-)

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code