Zlot motocyklistów w Zaklikowie

Data dodania: 4 października 2014 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 2 komentarze

W chwili gdy powstaje ten artykuł w Zaklikowie trwa zlot motocyklistów. Pomysłodawcą i głównym organizatorem zlotu jest Janusz Przybylski właściciel zajazdu „Bar Rybka”. Zlot ma na celu uroczyste zakończenie sezonu motocyklowego. Organizator jest pasjonatem motocykli, jazd motocyklowych oraz zlotów i integracji motocyklowej „młodzieży”. Na zamieszczone tydzień temu ogłoszenie w internecie ,odpowiedziało około pięćdziesięciu miłośników tego rodzaju motoryzacji. Do Zaklikowa przyjechali motocykliści z takich miejscowości jak Lublin, Iłża k/ Radomia, Mielca, Jędrzejowa, Kraśnika, Janowa Lubelskiego, Niska, Stalowej Woli. Były także rozpoznawane warszawskie numery rejestracyjne motocykli.

Pogoda jak na tę porę roku dopisała znakomicie, zlot udało zorganizować się przy pięknej słonecznej pogodzie. Na miejscu wszyscy uczestnicy zlotu spożywają ciepłe posiłki oraz raczą się darmowymi gorącymi napojami.

Celem tego zlotu jest między innymi promowanie miasteczka, robić to trzeba małymi krokami jak mówi Janusz Przybylski, bo Zaklików to urocze miasteczko i zasługuje na to, aby inni mogli zobaczyć i docenić jego urok.

Impreza odbywa się przy stonowanych dźwiękach muzyki.

Modele motocykli i ich wygląd jasno wskazuje, że mamy do czynienia z prawdziwymi pasjonatami.

IMG_9884 IMG_9885 IMG_9886 IMG_9887 IMG_9888 IMG_9889 IMG_9890 IMG_9891 IMG_9892 IMG_9893 IMG_9894 IMG_9895 IMG_9896 IMG_9898