Złote Gody w GOK Zaklików

Data dodania: 11 maja 2016 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Obchody 50 lat wspólnego życia były okazją do wręczenia Aktu dekoracji Prezydenta RP, życzeń i toastów.

Tak było 7 maja 2016 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Zaklikowie. Tego dnia z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego uroczyście wręczono pamiątkowe medale i dyplomy 5 spośród 6 zaproszonych par małżeńskich z gminy Zaklików.

Pary małżeńskie obchodzące jubileusz 50-lecia to p.p.:  Zofia i Mieczysław Chamera, Danuta i Marian Chmura, Dorota i Jan Kapica, Teresa i Bogusław Pietras, Anna i Aleksander Szkutnik oraz Zofia i Eugeniusz Zegzuła.

Aktu dekoracji w imieniu Prezydenta RP dokonał Burmistrz Zaklikowa Pan Zdzisław Wójcik. „Złotej” uroczystości towarzyszyły serdeczne życzenia od władz gminy oraz licznie przybyłych członków rodzin i przyjaciół Jubilatów. Nie zabrakło okolicznościowych upominków, okazałego tortu i toastu wzniesionego lampką szampana.

Dostojnym Jubilatom życzymy dalszych szczęśliwych lat, pełnych zdrowia i spokoju. Uroczystości rocznicowe uświetniły popisy wokalne pań: Doroty Grzyb, Grażyny Sapalskiej i Katarzyny Gubały, którym towarzyszył zespół Majewski Band.

Źródło: www.zaklikow.pl