Odszkodowania tematem przewodnim

Data dodania: 4 grudnia 2014 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Edukacja | Brak komentarzy

Wydział Zamiejscowy Prawa i Nauk o Społeczeństwie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego był organizatorem wykładu – konferencji poświęconej zwiększeniu świadomości prawnej osób i zasad postępowania przed sądem.

Wykład odbył się w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli. Tematem przewodnim spotkania było postępowanie w sprawach o odszkodowania. W trakcie spotkania omówione zostały konkretne przypadki zdarzeń losowych rodzących obowiązek odszkodowawczy, oraz wskazano praktyczne sposoby postępowania w celu zwiększenia szans poszkodowanych przed sądem.

Szczególny nacisk położono na błędy medyczne oraz sposoby dochodzenia odszkodowania w takich sprawach. W trakcie jego trwania udzielano także praktycznych indywidualnych porad. 

Wykład przeprowadził adwokat Łukasz Doliński oraz aplikanci adwokaccy – Magdalena Golik, Krzysztof Puzio i Dominika Wojdyła. Konferencja i poradnictwo miały profesjonalny, ale również bezpłatny charakter.

Nie będzie prawdopodobnie żadną ciekawostką dla mieszkańców naszej gminy jak podamy, że Łukasz Doliński pochodzi z Zaklikowa. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code