W szkole w Zaklikowie też są zdolni uczniowie

Data dodania: 26 czerwca 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Edukacja | 5 komentarzy

W dniu 23 czerwca 2015 r. na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Zaklikowie www.zaklikow.pl pojawiła się informacja dotycząca przyznanych nagród przez burmistrza dla najlepszych uczniów.

Z informacji wynikało, że z odpowiednimi wnioskami o wyróżnienia najzdolniejszych uczniów nie wystąpiła jedynie dyrekcja ZSO w Zaklikowie. MiastoZaklikow.pl zwróciło się z pytaniem dlaczego zaistniała taka sytuacja. Jak czytamy na stronie www.zaklikow.pl – odsłona II – dyrekcja ZSO w Zaklikowie pomimo upływu terminu – wnioski należało złożyć  do 15 czerwca br. tj. do dnia posiedzenia Komisji – złożyła wnioski o wyróżnienie najzdolniejszych uczniów.

W dniu 24 czerwca 2015 r. w godzinach popołudniowych zostały złożone wnioski o przyznanie Nagrody Burmistrza Zaklikowa dla uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie.

Komisja powołana, na podstawie § 13 ust. 1 „Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży uczęszczających do szkół na terenie Gminy Zaklików” uchwalonego przez Radę Miejską w Zaklikowie uchwałą Nr LIV/319/2014 z dnia 29 sierpnia 2014 r. (Dz. Urz. Woj. Podkarpackiego z dnia 22 września 2014 r. poz. 2487), Zarządzeniem Nr 62/2015 Burmistrza Zaklikowa z dnia 22 kwietnia 2015 r. na posiedzeniu w dniu 25 czerwca 2015r. rozpatrzyła wnioski i zarekomendowała Burmistrzowi następujących uczniów:

Nagroda Burmistrza za osiągnięcia i wyniki w nauce:

 • Janik Gabriela

Nagroda Burmistrza za wyniki w nauce:

 • Pyć Łucja,
 • Florczak Katarzyna.

W kwietniu 2015 r. została przyznana Nagroda Burmistrza Zaklikowa za wyniki w nauce i osiągnięcia w konkursach dla uczennicy Liceum Ogólnokształcącego
w ZSO w Zaklikowie Izabeli Macierzyńskiej.

Cieszymy się z tego, że choć po terminie to wnioski takie zostały złożone, a najlepsi z ZSO w Zaklikowie otrzymali nagrody, bo nie o dobre samopoczucie dyrekcji czy władz samorządowych tu chodzi ale o dobro dzieci, w tym przypadku tych najzdolniejszych.

 1. RODZIC

  Tylko dzieci nauczycielskie są nagradzane i wszyscy o tym wiedzą a reszta dzieci jest dyskryminowana ,wreście ktoś sie powinien tym zająć

  Reply
 2. pat

  Dyrektor „polityk” z bożej łaski jak zwykle się nie mógł wyrobić, to nic nowego wyjątkowy ignorant

  Reply
 3. qws

  W Zaklikowie osoby do nagród zostały wytypowane po Radzie Pedagogicznej zatwierdzającej arkusze ocen (taki sąd ostateczny dla uczniów w czerwcu każdego roku 🙂 ). Czyli dopiero po tej radzie ostatecznie było wiadomo co kto osiągnął. Rada odbyła się 23 czerwca. Na jakiej podstawie inne szkoły typowały??? (Oczywiście w Lipie to wiem 🙂 🙂 🙂 :).

  Reply
 4. Do Redaktora

  Jaki język nienawiści w stosunku do Rady Pedagogicznej i Dyrektora Panie redaktorze może należy się trochę ogarnąć bo ta strona robi się żenująca

  Reply
  1. tycjan

   co się robi żenujące? to że dzieci nie dostaną nagród bo dyrekcja myśli tylko o imprezie i prezentach na koniec roku?

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code