Życzenia świąteczne i noworoczne

Data dodania: 23 grudnia 2014 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Kultura | 2 komentarze

Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie. W adwentowej refleksji, w skupieniu przy konfesjonale, w ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę, do gorącego i otwartego serca niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia. Życzy rodzina ze Zdziechowic. 

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność. Dla wszystkich mieszkańców Gminy Zaklików Krzysiek. 

Wigilijna Święta Noc, od opłatka bije blask, ale gdzieś tam ulicami, krążą ci, co są dziś sami. Pusty talerz dostawiamy, może zbłądzą pod nasz dach. Wigilijna Święta Noc, niesie łaskę w każdy dom. Serca swoje otwieramy. Dla tych, którzy są dziś z nami i z czułością wspominamy tych, co już odeszli stąd. Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą czasem spokoju, szczęścia i radości przeżywanej w gronie najbliższych oraz wytchnienia od codziennych obowiązków. Niech Nowy Rok 2015 przyniesie wszelką pomyślność i pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń. Dużo dobra dla wszystkich. 

Białe myśli lekkie jak puch niech anioł przywieje z nieba, otworzy skrzydłem nadziei i kolędę zaśpiewa. Bo dzisiaj jest piękny dzień, wszystko się rodzi na nowo, więc w blasku tajemnych świąt żyj zdrowo i kolorowo. Życzenia składa Andrzej swojej ukochanej żonie. 

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości, nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana, a w Sylwestra, pij do rana! Od Karola! 

Stołów pięknie ozdobionych jadłem suto zastawionych I prezentów z dwa tuziny, niech zazdroszczą Wam z rodziny. Żadnych sporów, żadnych kłótni i niech nikt nie będzie smutny. Grunt, to dobre wieść pożycie, a karpiowi daruj życie. I każdemu przyjaciela, co czasami łzę ociera. I wszystkiego co Wam trzeba, no i może gwiazdkę z nieba. Tego wszystkiego naj, najlepszego dla rodziny S. życzy Kazik z rodziną. 

Ile Tusk przez Lecha szlochał, ile kobiet Golik kochał, ile Lepper się opalał, ile Misztal w disco szalał, ile Długosz będzie siedział, ile Rywin nie powiedział, ile wdzięku jest w Giertychu, ile wanien złupił Zbychu, ile Władek miał nadziei, że z Hausnerem sukces dzieli tyle zdrowia, pomyślności, szczęścia, ciepła i radości. Od Łukasza dla kolegów. 

Dziś Mikołaj jest nie w sosie, Elf przyleciał mu gosposię, W akcie zemsty dziad brodaty, runął wszystkie inne skrzaty, Renifery oburzone bo ich tyłki też ruszone, a więc życzę wam wszystkiego Najlepszego by Mikołaj was nie „tego” ;D Takie sobie życzenia składa Tomek swoim ziomkom ;D

Żeby święta były syte, żeby rózgą było bite. By choinka w twojej chacie nie śmierdziała tak jak gacie. Tylko była kolorowa a na dole stał se browar. Na pasterkę ruszaj śmiało ksiądz na tacy ma za mało. Daj złotówkę albo dwie niech i on ucieszy sie. Gall Anonim. 

Najlepsze życzenia dla wszystkich mieszkańców Zaklikowa od Darka Z. Niech nowo narodzone Dziecię przyniesie wam radość, miłość, spokój i dużo uśmiechu! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! 

Merry Christmas, Christmas Merry były sobie renifery, miały bardzo śmieszne minki, bo urwały się z choinki i znalazły ciepły kąt, by Wam życzyć Happy świąt! Serdeczne życzenia składają Ewelina, Kasia oraz Magda.  

Niech ten świąteczny czas odmieni wszystkich nas. Niech pokój i spokój nam w sercach zawita. Niech pośpiech przy stole nie gości, niech tegoroczne święta będą pełne radości. Niech razem z opłatkiem uśmiechem się każdy podzieli, byśmy w ten czas świąteczny byli prawdziwie weseli, tego życzą Rodzinie P. Chodkowscy z Lubina.  

Radosnych świąt Bożego Narodzenia, rychłego spełnienia każdego marzenia, ciepła, wiary i życzliwości życzę łącząc wyrazy miłości. Życzenia przesyła Marek z rodziną. 

Białe wąsy, biała broda tylko śniegu nie ma – szkoda. Iskry sypią się z pod sań, po asfalcie pędzi drań. Spieszył się bo pusto w worku, ale teraz stoi w korku. Monika z rodziną. 

Serdeczne życzonka, uśmiechu i słonka, śniegu po pas białego, pod choinką dużo dobrego, a sylwestra z Nowym Roczkiem powitaj tanecznym kroczkiem. Od Kacpra dla Natalki 🙂 

Zdrowia szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości. Nie jedz bombek, nie pal siana jedz pierogi, lep bałwana. Rysiek. 

Skacze aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w anielskich piórkach, niesie w plecaku babki i świeczki, a w walizkach złote dzwoneczki. Wesołych świąt Bożego Narodzenia życzy Karolina z Damianem.  

Smacznego karpia, mnóstwa prezentów, wesołej roztańczonej i rozświetlonej choinki. A także przy okazji – szczęśliwego Nowego Roku i niesamowicie szampańskiego Sylwestra! Życzy Aśka dla koleżanek z pracy. 

Śnieg okrył ziemię puszystą bielą, wokół się wszyscy ludzie weselą. Spłynęła z niebios dla nas nowina – Najświętsza Panna powiła Syna. I my Dzieciątku dziś hołd oddajmy polską kolędę Mu zaśpiewajmy. Niech śpiew przy żłóbku i w dzień i w nocy, radością serca wszystkie jednoczy. Życzenia dla wszystkich dzieci z Domów Dziecka składa Oliwia z rodziną. 

Do wszystkich życzeń przyłącza się również portal MiastoZaklikow.pl. Pamiątka Bożego Narodzenia to niezwykły czas wypełniony ciepłem rodzinnym. Dla wszystkich sympatyków MiastoZaklikow.pl niech Święta te będą niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Niech upłyną w spokoju, wśród rodziny i przyjaciół. Wszystkim życzymy nadziei na lepsze jutro, odpoczynku, zwolnienia oddechu i nabrania dystansu. Niechaj Nowy Rok 2015 będzie czasem spełnienia osobistych i zawodowych marzeń, i błogosławieństw Jezusa Chrystusa, który jest źródłem życia, radości i pokoju.

 1. lagodna herta

  Wigilią pachnie cały dom,
  o bliskich myśli każdy.
  Zapal choinkę, wyjdź przed dom
  poszukaj pierwszej gwiazdy.
  A potem będziesz całą noc
  wsłuchiwać się w tę ciszę,
  dopóki Ci na szybie mróz
  kolędy nie wypisze…cicha noc, święta noc.
  Wesołych świat:)

  Reply
 2. Inna

  Wszystkim życzę dużo dobra i samych sukcesów oraz spełnienia swoich noworocznych postanowień:) Dużo szczęścia i miłości w te radosne Święta Bożegonarodzenia od czytelniczki!
  PS. Świetny pomysł z tymi życzeniami:)

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

code