29-latek jako pierwszy w powiecie utracił prawo jazdy za prędkość

Data dodania: 18 maja 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Jeden komentarz

Policjanci ze Stalowej Woli podczas dzisiejszej akcji „Prędkość” zatrzymali prawo jazdy 29-letniemu mężczyźnie, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 62 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych i 10 punktami. 

Stalowowolscy policjanci prowadzący kontrole prędkości w Stalowej Woli na ulicy Energetyków tuż przed godz. 11 zatrzymali kierowcę fiata pandy, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 112 km/h. Funkcjonariusze ustalili, że za kierownicą fiata siedział 29-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Mężczyzna był trzeźwy. 

Policjanci zatrzymali 29-latkowi prawo jazdy, ukarali go mandatem karnym w wysokości 500 złotych oraz 10 punktami karnymi.  

Zgodnie z nowymi przepisami kierowcom, którzy przekroczą dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym, prawo jazdy zostanie odebrane bezpośrednio przez kontrolującego ich policjanta. Następnie zostanie ono przesłane do właściwego starosty, który – wydając decyzję administracyjną – formalnie zatrzyma ten dokument – za pierwszym razem na 3 miesiące.

Ze wstępnego podsumowania dzisiejszej akcji na terenie całego województwa podkarpackieo wynika, że podkarpaccy policjanci zatrzymali prawa jazdy 13 kierującym, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Dwa pierwsze prawa jazdy podczas dzisiejszych działań „Prędkość” stracili kierowcy w Stalowej Woli i Rzeszowie.

Źródło: KWP, KPP Stalowa Wola

 1. carded apple

  Though I didn’t make proxies sound too appealing, I only mean to produce the
  point that MOST aren’t great, and have limited capabilities in terms of unblocking websites in your i
  – Phone and i – Pad. This ensures that you can now make use of phone like a credit card to search in retail
  stores. This will be a scenario inside coming months of June or July 2011 once the much
  acclaimed and eagerly anticipated next generation of i – Phone could be released- The Apple i –
  Phone 5.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

code