Badanie słuchu

Data dodania: 5 grudnia 2014 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

W dniu 9.12.2014 r. (wtorek) o godz. 10.00 w Zaklikowie odbędą się badania słuchu. Badania będą przeprowadzone przez firmę „Medic-Fon” Ośrodek diagnostyki słuchu, w budynku Urzędu Miejskiego w Zaklikowie.

Badania będą bezpłatne. Aby skorzystać z oferty wymagane jest uprzednie zgłoszenie osobiste lub telefoniczne pod numerem 15 8738 476.

Rodzice powinni poświęcić szczególną uwagę dzieciom i młodzieży, a w razie jakichkolwiek wątpliwości powinni skorzystać z takich badań. Naukowo udowodnione jest, że problemy dziecka ze słuchem, często nie dające żadnych oznak, są powodem złego przyswajania wiedzy szkolnej, rzekomego roztargnienia lub nieuwagi. Jeżeli któryś rodzic ma jakiekolwiek podejrzenia, że jego dziecko może mieć nawet niewielki problem ze słuchem, powinien skorzystać z tej darmowej oferty.

Należy również zadbać o osoby starsze, które samodzielnie nie chcą skorzystać z badań, bo prawidłowa diagnoza może znacznie poprawić komfort ich życia, zwłaszcza, że NFZ  dopłaca do aparatu słuchowego nawet 750 złotych. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code