I Ekopiknik Rodzinny w Zdziechowicach

Data dodania: 4 lipca 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 2 komentarze

Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie chce stanąć na wysokości zadania, aby przygotować repertuar, który zadowoli największe grono odbiorców.

Już w dniu 19 lipca 2015 r. w niedzielę organizuje I Ekopiknik Rodzinny „Słoneczne Zdziechowice”.

O godz. 14.00 rozpocznie się msza św. polowa w parku przy Zespole Szkół w Zdziechowicach.

O godz. 15.00 odbędzie się oficjalna uroczystość złożenia kwiatów pod pomnikiem upamiętniającym erygowanie parafii w Zdziechowicach.

O godz. 15.30 na stadionie sportowym odbędą się pokazy strażackie oraz wystąpi Orkiestra Dęta OSP Zdziechowice.

Następnie będzie wiele innych bardzo ciekawych atrakcji jak: Prezentacje zaklikowskich kół łowieckich „Tur” i „Dzik”. Wystawa trofeów łowieckich, Wystawa zwierząt z naszych lasów i pół autorstwa Leszka Kaczmarzyka.

Ciekawym punktem programu będą zawody pilarzy oraz pokaz sokolnictwa w wykonaniu Jarosława Przydacza z Nadleśnictwa w Garwolinie.

Przez cały czas trwanie I Ekopikniku Rodzinnego będzie trwała akcja „Drzewko za makulaturę”, za każde 2 kg oddanej makulatury każdy otrzyma żywe drzewko.

O godz. 18.30 przygotowano koncerty zespołów disco polo „Marvel” i „Sunrisee

Zespół „MARVEL” to przedstawiciel nurtu polskiej muzyki rozrywkowej (tanecznej). Pomysł powstał w 1997r. w Modliborzycach – woj.lubelskie. Pomysłodawcą, założycielem i autorem wszystkich piosenek jest Robert Ptasznik. Początki grupy to głównie imprezy okolicznościowe takie jak: wesela, studniówki, dyskoteki, festyny.

2n

  1. XXX

    Czy Pan dyrektor GOK-u za wszelką cenę musi pokazać swoje ja.
    Dlaczego po raz kolejny firmuje już istniejącą tradycję pikników jako pierwsze. Gratulację za FESTIWAL FOLKLORU w LIPIE. Ze słyszenia opinia panująca to ŻENADA !!! Do tej pory była to impreza rodzinna w tym roku zabrakło miejsca na rodzinę gdyż dyrektor GOK miał inne wizje i postawił na folklor, który jest również potrzebny ale bez przesady 6 godzin. Teraz czas na Zdziechowice a następnie DNI NAD SANNĄ oczywiście pierwsze DNI NAD SANNĄ . Panie dyr. może warto wsłuchać się w głosy ludzi z różnego przedziału wiekowego a nie za wszelką cenę pokazywać siebie jako prekursora zmian. Zgoda zmiany są potrzebne lecz mądre zmiany a mądrość nie polega na zmianę czegoś dobrze funkcjonującego lecz na jego udoskonaleniu.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

code