Kager Terenowiec Super Rally w Zaklikowie

Data dodania: 26 czerwca 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 15 komentarzy

Burmistrz Zaklikowa oraz zespół Super Rally – Bernat Sport zapraszają na III rundę Kager Terenowiec Super Rally.

Już 3 lipca 2015 r. seria Kager Terenowiec Super Rally zawita do Zaklikowa położonego
w północno – zachodniej części województwa podkarpackiego. Na malowniczych i ciekawych trasach powalczą: motocykliści, quadowcy 2×4 i 4×4, zawodnicy pojazdów UTV, załogi samochodowe w autach terenowych oraz ciężarowych.

Oprócz rywalizacji o zwycięstwo i atrakcyjne nagrody podczas Trzeciej Rundy w Zaklikowie,  zawodnicy powalczą również o punkty liczone do klasyfikacji sezonu Kager Terenowiec Super Rally 2015.

Runda numer trzy Kager Terenowiec Super Rally będzie premierą Super Rally w tym regionie.  Wiadomo, że na podkarpaciu jest ogromna liczba fanów off-roadu. W promieniu niespełna 100 km znajduje się kilka ośrodków miejskich, takich jak: Lublin, Rzeszów, Zamość, Tarnobrzeg, Sandomierz czy Stalowa Wola. Organizator liczy, że oprócz stałej grupy zawodników rywalizujących w serii Super Rally  2015, uda się przyciągnąć nowe załogi z tych terenów. Dla samych mieszkańców okolicy też będzie to nowe, ciekawe wydarzenie, które już spotkało się z dużym zaangażowaniem władz lokalnych i mieszkańców.

Przygotowane trasy w okolicach Zaklikowa są zróżnicowane i typowe dla cross country. Dla samych zawodników nowe miejsce i nowe trasy powinny stanowić dodatkowy dreszcz emocji. Widowiskowo zapowiada się Odcinek Testowy, którego część będzie wiodła przez kamieniołom położony na wzgórzu, z którego rozciągają się piękne widoki aż po Stalową Wolę i Sandomierz.

Tradycyjnie, impreza rozpoczyna się w piątek od odbiorów: Administracyjnego i Badania Kontrolnego Pojazdów. Na godzinę 19:00 zaplanowano objazd trasy. W sobotę start pierwszej załogi nastąpi o godzinie 10:00, a w niedzielę o 9:30 – oba z terenu parkingu Karczmy „Pasadena” przy ul. Lubelskiej w Zaklikowie.

Źródło: www.zaklikow.pl

super_rally_plakat_zaklikow-m

 1. milek

  Impreza była bardzo fajna. Powołując się na słowa wojtka (celowo z małej litery), na ten spęd przyszło wiele hołoty niekiedy całymi rodzinami, a zwłaszcza z najmłodszymi przedstawicielami hołoty (dziećmi) którym się bardzo podobało.
  Fajnie że może się odbyć w Zaklikowie impreza na którą przyjeżdżają zawodnicy z całej Polski.
  Pozdrawiam malkontentów, i internetowych napinaczy.

  Reply
 2. mieszkaniec

  a na dni Zaklikowa Trubadurzy czy jak to tam się pisze gdzie w Modliborzycach Donatan i Cleo, Annopol Doda, gdzieś koło Radomyśla MIG. Czy tak cięzko jest do Zaklikowa sciągnąć dobry zespół wspominając rok temu cały stadion ludzi ale niestety sprzęt zawiódł.

  Reply
  1. tycjan

   Taki świetny repertuar wymyślił nowy dyrektor GOk-u. Nie ma co… Ale impreza 3 dni będzie się „kręcić” !
   Tak jak było pisane wcześniej dyrektor polikwidował kółka plastyczne, pracownie i dla dzieciaków w domu kultury nic już nie ma. Klub seniora pełną parą i właśnie Dni nad Sanną są stworzone z myślą o nich.

   Reply
  2. Kazim

   Trubadurzy są prawdziwymi muzykami a to co było rok temu, Doda czy Mig to podróbka muzyki.

   Reply
   1. tycjan

    Ok. nie mam nic przeciwko nim. Ale nie uważasz że taka impreza powinna skupić głównie ludzi młodych?
    Oprócz nich powinna wystąpić jakaś inna bardziej znana gwiazda wtedy zjechało by dużo ludzi. Tegoroczne dni nad sanną będą niewypałem…

    Reply
 3. zaklika

  Ciekawi mnie krytykancie co by ciebie zadowoliło,jakie ty masz na myśli ważne i wartościowe rzeczy,Burmistrz nie jest z mojej bajki, ale oprócz, pracy,inwestycji,które za jego kadencji zrobiono w przeciwieństwie do poprzedników,muszą też być jakieś imprezy.Jak ci się nie podoba to po prostu nie bierz w niej udziału.

  Reply
  1. Wojtek

   Oczywiście że w tym spędzie brać udziału nie będę. A jak Ty człowieku nie wiesz co może być ważne w naszej Gminie no to „sorry”.
   Zobacz ile dróg jest nie zrobionych, wodociągów, oświetlenie niekompletne. Przecież ulicą na Belkowszczyznę to strach jechać takie doły – a ponoć to jest droga nie tylko do mieszkańców ale także do oczyszczalni ścieków. Na Barakach nie ma dróg, a ciekawe czy chociaż raz jechałeś na Kolonię Łysaków? Ani dogi, ani oświetlenia, ani wodociągów już nie mówiąc o przydomowych oczyszczalniach ścieków – co to podludzie są! A w samym Zaklikowie poza centrum jakie są drogi, chociażby Okólna. Dalej mam wymieniać?

   Podstawowe sprawy kuleją, a na pierdoły to pieniądze zawsze się znajdą.

   Reply
    1. Wojtek

     Skoro obecny Burmistrz nie jest z Twojej bajki jak napisałeś to dlaczego się tak złościsz – wazeliniarzu

     Reply
 4. Wojtek

  Oczywiście- dorośli przejrzeli na oczy i mają P. Burmistrza dosyć to trzeba sobie poparcie u bogatych gówniarzy zapewnić takimi właśnie spędami dla hołoty! Swoją politykę P. Burmistrz prowadzi dalej. Dlaczego człowieku nie zajmiesz się naprawdę ważnymi i wartościowymi rzeczami. Zbijasz niewiele mniejszą kasę miesięcznie niż Prezydent RP a jaką odpowiedzialność ponosisz za swoje działanie. Ktoś wybrał ale i ktoś P. Burmistrza w końcu zwali. I takie małomiasteczkowe spędy nie poradzą…

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code