Komunikat Dyrektora GOK w Zaklikowie

Data dodania: 19 maja 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 7 komentarzy

W dniu 2 maja br., w trakcie trwania „Zaklikowskiej Majówki” z holu Gminnego Ośrodka Kultury w Zaklikowie wyszły i do dziś nie wróciły dwie rośliny doniczkowe.

Podajemy rysopis zaginionych – pierwsza to Skrzydłokwiat o białych kwiatach, przypominających Anturium i jaskrawozielonych liściach, druga to Difenbachia o ozdobnych, szerokich liściach.

Obydwie zaginione znajdowały się w plastikowych doniczkach koloru jasnobrązowego. Ktokolwiek widział nasz kochany Skrzydłokwiat i jego piękną siostrę Difenbachię proszony jest o kontakt z GOK Zaklików (tel. 15 873 84 02).

Na szczęśliwego znalazcę czeka nagroda – uśmiech dzieci z naszej świetlicy. To one opiekowały się roślinkami, rozmawiały z nimi… Teraz są smutne. 

Przyłączamy się do komunikatu Dyrektora GOK i wspólnie poszukujemy zaginone roślinki w akcji pod hasłem – „Ktokolwiek widział ktokolwiek wie”.

 1. blvlbv

  Owszem dzieci chodzą smutne, bo pan dyrektor zlikwidował kółko plastyczne. Dlatego dzieci chodzą smutne bo nie chcą spędzać dnia przed komputerem, a kółko było świetną sprawą dla dzieciaków. No tak dzieci panu przeszkadzają, ale stare pryki (klub seniora) to oczko w głowie, i jak balują i imprezki na sali urządzają to nikomu nie przeszkadza…nie pozdrawiam pana dyrektora…

  Reply
 2. luck

  Z całym szacunkiem ale te komentarze są chyba lekko nie na temat. Jeśli natomniast chodzi o sprawę zniknięcia roślin to na prawdę żałosne. Widocznie na poprawę kultury części mieszkańców Zaklikowa, jako już miasta przyjdzie nam jeszcze poczekać. Na prawdę w domu aż tak się nie przelewa? A może to kleptomania? Na prawdę brak resztek przyzwoitości? Żalosne…

  Reply
 3. Zgredek Milorda

  Fakt kwiaty Piekne stały i rosły w siłę..(od kilku lat) .ale co to dla naszego Pana „Detektywa-Inwektywa” niczym por. Borewicz rozwikła tę zagadkę… 😉
  Ps. Zmiany dyrektorskie nastąpił fakt faktem stoi…lecz czego mozna sie spodziewać ?? zabawy?? swawoli?? moze leciwy dyrektor nam sprzeda niestety troche smutku i niedoli??
  a DNI NAD SANNA nam Rozpier….:) Panie Dyrku z szacunku zwany….daj Nam na Dniach Miasta to co Kochamy:)
  chcesz swe względy u mieszkańców zdobyć??? PROSIMY CIE!!! nie zapraszaj DODY!!! pisac mógłbym i godzinę lecz posłuchał bym polskiego ROCKA jak to jest mozliwe…
  z Wyrazami Szacunku dla Panów. Zgredek Milorda!!
  Pozdrawiam.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

code