Nagroda dla zaklikowskiego przedszkolaka

Data dodania: 9 grudnia 2014 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Jeden komentarz

W dniu 8.12.2014 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Stalowej Woli ogłoszone zostały wyniki konkursu X Zimowego Konkursu Piosenki „Bawmy się muzyką” zorganizowanego przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Stalowej Woli, Wydawnictwo „Sztafeta” Sp. z o.o. oraz Dom Kultury w Pysznicy.

Przypomnijmy, że do konkursu w tym roku przystąpiło 56 solistów oraz 6 zespołów wokalnych.

Biorący udział w konkursie podzieleni byli na kategorie wiekowe. W kategorii wiekowej do lat 6-ciu zwyciężył najmniejszy uczestnik, zaklikowski przedszkolak Miłosz Czubacki piosenką „Święty Mikołaj”, za co otrzymał dyplom, oraz dużą nagrodę, którą z ledwością mógł udźwignąć.

Pozostałe nagrody i wyróżnienia zostały podzielone praktycznie pomiędzy uczestników startujących z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Stalowej Woli oraz Domu Kultury w Pysznicy.

Wszyscy uczestnicy, który zostali wyróżnieni nagrodami mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na scenie szkoły muzycznej w Stalowej Woli.

MiastoZaklikow.pl przygotowało fotorelację z wyników konkursu. 

1 2 3 4 5 6 7 8

  1. Lagodna Herta

    Bardzo dobrze zorganizowana impreza. Widac reke profesjonalisty w jej przygotowaniu. Malemu artyscie z Zaklikowa GRATULUJE.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code