Nietrzeźwy kierowca w Zaklikowie

Data dodania: 20 lipca 2017 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Jeden komentarz

Policjanci z Posterunku Policji w Zaklikowie zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu stalowowolskiego, który nietrzeźwy kierował samochodem.

Do zdarzenia doszło w dniu 17.07.2017 r. w miejscowości Irena w gminie Zaklików. Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia zauważyli fiata 126p, którego kierujący poruszał się ze znaczną prędkością. Policjanci postanowili skontrolować auto. Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych funkcjonariusze podawali sygnały do zatrzymania, jednak kierowca fiata jechał dalej w kierunku Borowa. Po przejechaniu około 1,5 km kierowca zjechał na pobocze i zatrzymał się. 

Po wylegitymowaniu okazało się, że pojazdem kierował 24-letni mieszkaniec Zaklikowa. Mężczyzna nie miał prawa jazdy. Przeprowadzone badanie wykazało w organizmie 24-latka 1,74 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi stalowowolska Policja.

Źródło: KPP Stalowa Wola

  1. J.

    Na ul. Zachodniej w Zaklikowie obok sklepu Stokrotka znaleziono tablicę rejestracyjna. Tablicę można odebrać w sklepie stokrotka. Nr rejestracyjne to Rst xh…

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code