Nowy(a) Dyrektor GOK w Zaklikowie

Data dodania: 18 grudnia 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 12 komentarzy

Podany został wynik konkursu na stanowisko Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Zaklikowie.

W wyniku zakończenia procedury konkursowej dyrektorem została Anna Krzyżanowska.

Komisja Konkursowa uzasadnia dokonany wybór tym, iż kandydatka spełniła wymogi formalne zawarte w ogłoszeniu o konkursie i otrzymała od Komisji maksymalną liczbę punktów.

Kandydatka zaprezentowała wieloprofilową koncepcję funkcjonowania Gminnego Ośrodka Kultury w Zaklikowie. Szczegółowo omówiła proponowane przez siebie zadania dostosowane do celów strategicznych i operacyjnych. Udzieliła szczegółowych i wyczerpujących odpowiedzi na pytania członków Komisji. Anna Krzyżanowska jest mieszkanką Zaklikowa.

Do konkursu o stanowisko Dyrektora GOK w Zaklikowie przystąpiły tylko dwie osoby.

 1. Zaklikowiak

  i tu właśnie wieje zaklikowską nienawiścią, co by nie było i kto by nie był i tak zawsze będzie źle albo po znajomości. Pech chciał że w Zaklikowie nazwisko tej pani się pojawia, a jeszcze większy, że w roli plebana, ot nie szkodzi, że to żadna rodzina, ani znajomość, traf chciał, że mają takie samo nazwisko – ale zaklikowiaczki już mają używkę. Prymitywny ten nasz naród strasznie – aż przykro patrzeć, że wszyscy jesteśmy jako jedno – jako Zaklikowiak!

  Reply
 2. bd

  Turek na pewno by nie startował, po tym jak go potraktował burmistrz? Teraz też jest na wyższym stanowisku, i pewnie mu lepiej niż w tym zapyziałym Zaklikowie, gdzie ludzie oczami cię jedzą.

  Reply
 3. jojo

  banda kretynów,nic wam się nie podoba,trzeba było startować w konkursie,a nie krytykować tylko tyle potraficie.Startowało tylko dwie osoby/dlaczego więcej nie chciało,gdzie się podział pan Turek,Żelazny,jakby im zależało na tym stanowisku to pewnie wzięliby udział w konkursie,ale pewnie są cieniasy,albo brak stosownego wyksztalcenia/więc wygrała najlepsza i co tu deliberować i szukać jakichś podtekstów.

  Reply
 4. m.m.

  Gratulacje dla nowej Pani Dyrektor z wykształceniem i kompetencjami dla tego stanowiska.
  Mam nadzieję, że teraz ośrodek będzie bardziej otwarty i przyjazny dla wszystkich mieszkańców.

  Reply
 5. mądry pacan

  W zaklikowskich instytucjach zaczyna się dziać podobnie jak we władzach pis-u tylko że tuta rolę prezia odgrywa facet w czarnej kiecy a marionetką jest pan b…..strz który wykonuje polecenia

  Reply
 6. cdn...

  Wszystko rozgrywa sie między „Panem, Wójtem a Plebanem” był znajomek zaklikowskiego sołtysa, teraz jest znajomek plebana a później będzie znajomek burmnistrza.

  Reply
 7. hugo

  Bez ogłoszenia wyników było wiadomo,że „’następny znajomek” będzie; w gminie Pani się nie wykazała to może tu spróbuje i tak dalej…. z każdym znajomkiem, byle kaska była co miesiąc heh…..

  Reply
 8. psotny drapciuch

  Czy to znowu nie jest jakiś pociotek lu bardzo dobra znajoma zaklikowskiego jegomościa w czarnej kiecy . Sądząc po nazwisku stanowisko załatwione przez koneksję.

  Reply
 9. Halina

  Życzę powodzenia! Mam nadzieję, że dom kultury zacznie tętnić życiem, a dzieciaki znajdą tam swoje miejsce ! Trzymam kciuki!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

code