Pijany kierowca ujęty przez pracownika stacji paliw w Zaklikowie

Data dodania: 11 czerwca 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 2 komentarze

44-letni mieszkaniec powiatu janowskiego odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał 3 promile alkoholu w organizmie. Jazdę uniemożliwił mu pracownik stacji paliw, który zabrał mężczyźnie kluczyki i powiadomił Policję.

Dzisiaj tuż przed godz. 1 dyżurny Policji w Stalowej Woli otrzymał informację od pracownika stacji paliw w Zaklikowie, że zabrał on kluczyki nietrzeźwemu kierowcy opla, aby uniemożliwić mu dalszą jazdę.  

Na miejsce natychmiast udał się policyjny patrol. Funkcjonariusze w rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że na stację przyjechał mężczyzna kierujący oplem i z jego zachowania widać było, że jest po wpływem alkoholu. Pracownik stacji paliw zabrał mu kluczyki. Z relacji mężczyzny wynikało również, że chwilę przed przyjazdem policjantów kierowca opla oddalił się w kierunku pobliskich zabudowań.  

Policjanci zaczęli szukać mężczyzny i po chwili zatrzymali go na jednej z ulic Zaklikowa. Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to 44-letni mieszkaniec powiatu janowskiego. Badanie wykazało u niego 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. 

Za swój czyn odpowie przed sądem. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Zaklikowie.

Źródło: KPP

  1. karlos

    Masz rację Krzychu wielkie brawa,aby więcej takich ludzi,ustrzec bynajmniej kogoś przed tragedią.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

code