Plenerowo i kabaretowo

Data dodania: 31 lipca 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 9 komentarzy

W dniu 29 lipca w Zaklikowie odbyła się plastyczna sesja plenerowa. Wszyscy artyści wybrali plener parku w zaklikowskim rynku.

W wydarzeniu tym wzięły udział dzieci z kółka plastycznego oraz artyści z Zaklikowa. Sesja plenerowa wzbudziła zainteresowanie wielu osób. Przechodnie mogli oglądać etapy powstawania prac plastycznych.

W sesji plenerowej udział wzięli Łucja Pyć, Katarzyna Florczak, Paweł Ciesielski, Patrycja Dyda, Izabela Pataraniak, Elżbieta Szwedo oraz Zenon Pachla.

Sesja zakończyła się wymianą poglądów między artystami i poczęstunkiem dla osób, którzy wzięli w niej udział.

1 2 3 3a 5 6

A w dniu 30 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury w Zaklikowie o godz. 19.00 odbyła się zapowiadana premiera programu Gdy Zaklika się obudzi Zaklikowskiego Kabaretu „Specyficzny klimat”.

Na scenie nie zabrakło śmiesznych sytuacji jak i śpiewu w wykonaniu Grażyny Sapalskiej i Andrzeja Grzyba. Autorem scenariusza kabaretu jest Dyrektor GOK Waldemar Żelazny.

W przedstawieniu udział wzięli: Barbara Przywara, Anna Mikusek, Mirosława Winiarczyk, Anna Bojko, Teresa Gorczyca, Elżbieta Wójtowicz, Danuta Cichomska, Irena Błażejczak, Grażyna Sapalska, Marek Sołtys i Andrzej Grzyb. Kabaret obejrzała skromna część naszej publiczności, bo zaledwie kilkadziesiąt osób.

Teraz czekamy na przygotowanie scenariusza również dla młodszej części mieszkańców naszej gminy.

MiastoZaklikow.pl przygotowało fotorelację.

1 2 3 4 5 6 7 8

 1. zaklika

  Śmieszy mnie podejście niektórych osób do tematu i od razu nasuwa mi się na myśl pytanie co by was zadowoliło ,występ jakiego artysty,jaka impreza,spójrzcie dookoła,wszędzie jest tak samo,dmuchane zamki samochodziki dla dzieci,baloniki i wszechobecne piwo .A jak ktoś nie wie,to rangę zespołu,czy kabaretu mierzy się ilością przeznaczonej na ten cel kasy,i zazwyczaj jest tak,że najpopularniejsze zespoły czy wykonawcy występują w dużych miastach,tak ciężko to zrozumieć,odnośnie Zaklikowa myślę ,że było coś dla młodych Ola Nizio i starszych Trubadurzy,a ci co krytykują miejscowych artystów, z pewnością powinni się wstydzić,przynajmniej oni mają jakieś zainteresowania i pasje,a nie tylko w głowie ilość wypitego alkoholu na imprezie.

  Reply
 2. SEBA

  dlaczego portal nie pisze o pustym stadionie w 1 DNI ZAKLIKOWA czyżby wstyd burmistrz nie kazał , ale dyrektor GOK-u dał du.y 2,3i4 lata temu na stadionie były tłumy ludzi , a teraz nawet po piwo nie było kolejki.Tak to jest jak oddaje się pałeczkę osobie którą sytuacja przerasta I TO WŁAŚNIE JEST ŻENADA

  Reply
  1. zaklika

   Seba ty ignorancie,śmieszy mnie to,że ilość ludzi na imprezie mierzysz kolejką stojących po piwo,jakbyś się zainteresował tym co dzieje się w około to pewnie zorientowałbyś się,że mniejsza frekwencja spowodowana została najprawdopodobniej dużą ilością okolicznych imprez takich jak chociażby Dni Kraśnika,czy Lato z radiem w Stalowej Woli

   Reply
 3. Lokalny bywalec

  To nie jest łatwo wystąpić w tym wieku przed taką publicznością co szanuję i podziwiam 🙂

  Reply
 4. zaklika

  do enter666,może ty byś wystąpił,zobaczymy jaki jesteś zdolny i czy ktoś by przyszedł cię oglądać,a nie tylko krytykujesz chowając się za klawiaturą komputera,żałosny człowieczku

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code