Powiatowy Dzień Animatora Kultury i Sportu

Data dodania: 17 lutego 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

W dniu 5 marca 2015 roku (czwartek) o godz. 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli odbędzie się uroczystość z okazji  „Powiatowego Dnia Animatora Kultury i Sportu”.

Podczas uroczystości, która od wielu lat gromadzi stalowowolskie środowisko sportowe i kulturalne, władze Powiatu Stalowowolskiego uhonorują oraz podziękują ludziom, którzy poprzez swoją działalność oraz osiągnięcia w dziedzinach kultury i sportu za 2014 rok przyczynili się do promocji naszego Powiatu. Wręczane również będą specjalne wyróżnienia – „Kryształowe Serca”.

Oprócz wręczenia nagród, w programie imprezy zaplanowano koncert Beaty Rybotyckiej, popularnej, znanej piosenkarki i aktorki. Publiczność zna ją ze scen teatrów (krakowskich: Starego i STU, Ludowego w Nowej Hucie i Muzycznego w Gdyni) oraz z Piwnicy pod Baranami. Śpiewa przede wszystkim utwory kompozytorów krakowskich. Piosenki w jej interpretacji są prawdziwymi perełkami sztuki aktorskiej, estradowej i wokalnej.

Ze względu na duże zainteresowanie koncertem oraz ograniczoną ilość miejsca, wejść na imprezę będzie można jedynie za okazaniem zaproszenia.

Wszystkich mieszkańców chcących otrzymać taką wejściówkę informujemy, że od dnia 23 lutego, będzie można je odbierać w Starostwie Powiatowym w Stalowej Woli, w pokoju numer 114. Ilość zaproszeń jest ograniczona, dlatego 1 osoba będzie mogła otrzymać maksymalnie 2 sztuki.  Zapraszamy!

Źródło: stalowowolski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

code