Powiatowy konkurs fotograficzny

Data dodania: 6 lutego 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Dysponujesz zdjęciami ukazującymi piękno przyrody Powiatu Stalowowolskiego? A może masz pomysł na to, gdzie i jak je wykonać? Jeśli tak, to nie zwlekaj. Ogłaszamy konkurs fotograficzny. Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

„Natura – Skarby Powiatu Stalowowolskiego” – to hasło, pod którym organizujemy konkurs. Jest on skierowany wyłącznie do mieszkańców Powiatu Stalowowolskiego, a jego tematem przewodnim jest piękno tutejszej przyrody. To już kolejny foto-konkurs organizowany w ostatnich latach przez Powiat Stalowowolski, ale pierwszy – w całości poświęcony pod względem tematyki – naturze. Czekamy więc nie tylko na zdjęcia występujących tu roślin,  zwierząt, ptaków, ale również urokliwych krajobrazów, zbiorników wodnych, czy też pomników przyrody, o których istnieniu być może mało kto wie.

– Nasz powiat jest pod tym względem wyjątkowo piękny i malowniczy. Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, dlatego postanowiliśmy jak najszerzej zaprezentować jego uroki, a mieszkańców zachęcić do leśnych spacerów i obserwacji przyrody. Zapraszamy wszystkich do robienia zdjęć i dzielenia się nimi – zachęca Mariusz Sołtys, wicestarosta stalowowolski.

Aby pokazać jak krajobraz Powiatu Stalowowolskiego zmienia się wraz z porami roku, na prace konkursowe będziemy czekali do 6 listopada. Dzięki temu, uczestnicy będą mieli okazję zrobić zarówno zdjęcia zimowe, jak i w sceneriach: wiosennej, letniej oraz jesiennej. Jeden autor może nadesłać maksymalnie 5 fotografii. Każda z nich musi być dokładnie opisana, czyli zawierć informacje co przedstawia i gdzie została wykonana. Autorzy najlepszych z nich otrzymają cenne nagrody rzeczowe: o wartości 600 zł dla zwycięzcy, a także 400 zł i 200 zł za odpowiednio 2 i 3 miejsce. Nagrodzone i wyróżnione fotografie zostaną opublikowane w specjalnym folderze ekologicznym, wydanym przez stalowowolskie Starostwo Powiatowe.

Regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli www.stalowowolski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code