Tragiczny wypadek maturzystów

Data dodania: 13 maja 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 3 komentarze

W dniu dzisiejszym 13 maja 2015 r. w godzinach popołudniowych w miejscowości Irena gm. Zaklików wydarzył się tragiczny w skutkach wypadek drogowy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwaj 19-latkowie mieszkańcy gm. Radomyśl n/Sanem jechali od miejscowości Borów w kierunku Zaklikowa samochodem marki Mitsubishi.

Bezpośredni świadkowie wskazują, że kierowca po wyjściu z łuku drogi utracił panowanie nad kierownicą, pojazd przewrócił się na bok i kilkakrotnie „przekoziołkował”, po czym uderzył w wysokie pobocze.

Obaj 19-latkowie jadący pojazdem doznali poważnych obrażeń i zostali odwiezieni karetkami pogotowania do szpitala w Stalowej Woli. Pojazd Mitsubishi został całkowicie zniszczony, wskutek uderzenia urwane zostały elementy podwozia.

Na miejscu interweniowało ponadto trzy jednostki straży pożarnej oraz patrol policji RD z KPP w Stalowej Woli.

Obaj młodzi mężczyźni Artur i Marcin to maturzyści – uczniowie ZSO w Zaklikowie. W chwili zaistnienia wypadku byli właśnie w drodze na popołudniowy ustny egzamin maturalny z języka polskiego.

Trwają czynności mające na celu zabranie i zabezpieczenie wszelkich śladów i dowodów w celu wszechstronnego wyjaśnienia przyczyn tego wypadku.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli pod nadzorem prokuratury. 

1 2 2a 3 4 5 6 7 8 9 10

 

  1. drB

    Szkoda młodych ludzi. Oby wrócili do normalnego życia. Znowu dała o sobie znać brawura, prędkość i brak umiejętności.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code