Zaginiona odnaleziona

Data dodania: 29 kwietnia 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Policjanci ze stalowowolskiej komendy prowadzili poszukiwania za zaginioną 14-latką z gminy Zaklików.

Dziewczyna rano poszła do szkoły, jednak nie dotarła tam. Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie. Po kilku godzinach poszukiwań 14-latkę odnaleziono. 

Wczoraj po godz. 13 oficer dyżurny stalowowolskiej komendy otrzymał sygnał od rodziców 14-letniej dziewczyny o jej zaginięciu. Kiedy tylko policjanci ustalili okoliczności zaginięcia, natychmiast przystąpili do poszukiwań.  

Pełniący służbę funkcjonariusze rozpoczęli sprawdzenia różnych miejsc, w których nastolatka mogła przebywać. Policjanci sprawdzili przystanki autobusowe,  teren w pobliżu miejsca zamieszkania zaginionej oraz adresy znajomych i przyjaciół. Te sprawdzenia nie przyniosły pozytywnego rezultatu. 

Pomimo tego funkcjonariusze nadal szukali zaginionej. Do działań zmobilizowano 18 policjantów, w tym 2 przewodników psów służbowych oraz 21 strażaków ochotników z Lipy Zaklikowa i Zdziechowic. Zaginionej szukała także rodzina. Poszukiwania przeniosły się na teren leśny w pobliżu Zaklikowa. 

W trakcie prowadzonych poszukiwań dziadek zaginionej, który sprawdzał teren wokół jednego ze stawów odnalazł wnuczkę i przywiózł ją do domu. 14-latka nie odniosła żadnych obrażeń, nie była jej potrzebna pomoc medyczna. Dziewczyna trafiła pod opiekę rodziny.

Źródło: KPP Stalowa Wola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

code