Zaproszenie na Dni Zaklikowa 2017

Data dodania: 20 lipca 2017 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | 3 komentarze

W dniach 29 i 30 lipca 2017 roku odbędą się obchody Dni Zaklikowa.

W dniu 29 lipca pod hasłem „Zaklików na sportowo” odbędzie się III Międzynarodowy Turniej Szachowy „O Zaklikowską Basztę”, ponadto zawody sportowe na zaklikowskim Orliku, rodzinne zawody i rozrywka na wesoło.

W dniu 30 lipca na stadionie LKS Sanna Zaklików odbędą się występy dzieci i młodzieży – Aneta Kalinowska, studio wokalne, Sanna Cheerleaders, Kameleon oraz Orkiestra Dęta OSP Zdziechowice. Wystąpią dwa zespoły ukraińskie – zespół młodzieżowy „Time to dream” z Truskawca oraz Zespół Pieśni i Tańca z Tarnopola.

Swoje umiejętności i sprzęt zaprezentują strażacy z OSP Zaklików, a umiejętności taneczne grupa taneczna NovaSan.

Wieczorem wystąpią zespoły muzyczne – Grażyna i Zbigniew Sapalscy oraz Jerzy Majewski, zespół disco polo „Summer Night” a na zakończenie imprezy gwiazda wieczoru zespół „Red Lips”.

Dla najmłodszych przygotowano strefę animacyjną i wesołe miasteczko a obok stoiska artystyczne i usługowe a także inne atrakcje, jak jazda na kucykach czy bryczkami.

„Red Lips” to polski zespół muzyczny wykonujący szeroko pojętą muzykę rockową. Grupa powstała w 2010 roku w Warszawie. W 2011 roku wzięli udział w I edycji talent show telewizji Polsat – Must Be The Music, gdzie dotarli do półfinału. Po programie nagrali takie utwory jak m.in. „Lepszy model” czy „Instrukcja obsługi”, do którego powstał również teledysk – Źródło: wikipedia.pl

Na dobrą zabawę zaprasza Burmistrz Zaklikowa z Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Zaklikowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code