Zenon Pachla na 42 Biennale Malarstwa

Data dodania: 29 maja 2015 | Autor artykułu: Jan Pataraniak | Kategoria: Wydarzenia | Brak komentarzy

Trwają właśnie 42 BIENNALE  MALARSTWA „BIELSKA JESIEŃ  2015”. Na wystawie swoje obrazy prezentuje wśród innych 767 uczestników zaklikowski malarz-amator Zenon Pachla. Prezentowane obrazy wezmą udział w konkursie.

Po 25 latach mojej malarskiej pasji pokusiłem się zdobyć szczyt góry Mount Everest – mówi Zenon Pachla i wystawiłem 5 moich obrazów.  Ten szczyt to zdobycie (nieoficjalnie) Mistrzostwa Polski Amatorów w Malarstwie.

Decydują o tym tylko głosy Internautów. Ten obraz, który dostanie najwięcej internetowych głosów (oprócz wybranych przez Jury) zostanie dopuszczony do ogólnokrajowej wystawy. 
Z pomocą internautów moja szansa wzrasta. W historii Ogólnokrajowego przeglądu „amator” nigdy tam nie doszedł. Żeby zdobyć ten szczyt, muszę głosami internautów pokonać 766 artystów, w tym 650 osób po Akademii Sztuk Pięknych. Ale stawiam tylko na jeden obraz pt. „Między Ogniem i Niebem”.

Aby zagłosować trzeba zalogować się na stronie http://bj2015.pl/index.php/galeria-wirtualna. Obrazy Zenona Pachli prezentowane są na planszy (+_ 26). Dwa lata temu wygrał obraz 480 głosami internautów, lecz teraz kryteria będą znacznie wyższe.

Głosować można od 1 do 30 czerwca 2015 r. Z jednego komputera (z jednego adresu IP) będzie można oddać dziennie jeden głos.
MiastoZaklikow.pl zachęca do promowania dorobku artystycznego naszego zaklikowskiego malarza i głosowanie na jego obraz pt. „Miedzy Ogniem a Niebem”.

Bez tytułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

code